Адвокат

Мої послуги

Надаю комплексний пакет послуг у кримінальних справах для свідків, потерпілих, підозрюваних та обвинувачених на всіх стадіях кримінального провадження.

За час роботи адвокатом, більше 90% справ було вирішено на користь клієнта.

Всі інші послуги, необхідність у яких може виникнути під час провадження кримінальної справи.

Відповіді на питання

На мою думку та виходячи з практики, важливо знайти собі адвоката на самому початку розслідування кримінальної справи, так як це значно підвищує шанси на те, що справа вирішиться швидко та на Вашу користь.

Можна на будь-якому етапі знайти собі адвокат. Однак ефективність його роботи падає в залежності від того на якому етапі адвокат заходить в справу.

Наприклад, коли адвокат починає свою роботи вже на кінцевому етапі розслідування кримінальної справи, це значить що досудове розслідування проведено однобоко і тільки в інтересах сторони обвинувачення. Як наслідок, втрачається час для збору важливих доказів по справі та в більшості випадків клієнт вже напідписував скільки документів не на свою користь, що робота адвоката ускладнюється в рази і шанси на позитивний результат по справі значно зменшуються.

Будь-яка кримінальна справа розслідується в суворому дотриманні вимог Кримінального процесуального кодексу та Кримінального кодексу. На вивчення вказаних нормативних актів адвокат витратив не один рік свого життя. Крім того, адвокат практик постійно працює з судовою практикою у кримінальних справах. Тому адвокат вміє застосовувати свої знання на користь клієнта.

Як правило слідчими та прокурорами часто допускаються порушення вимог Кримінального процесуального кодексу, внаслідок неуважності або поганого знання їх. Такі порушення адвокат відразу бачить та використовує їх на користь клієнта. Як наслідок відсутність одного документи у справі, який повинен бути, або виконання якоїсь процесуальної дії з порушенням строків в які вона повинна бути виконана може призвести до того, що справа просто закривається, навіть якщо особа дійсно винна у тому в чому її підозрюють.

В залежності від об’ємів надання правової допомоги вартість послуг може бути різною.

Наприклад:

  • Комплексний захист підозрюваного, обвинуваченого у кримінальній справі в залежності від тяжкості кримінального правопорушення та кількості епізодів коштує від 1000 $ доларів США за стадію.
  • Комплексний захист потерпілого у кримінальній справі в залежності від тяжкості кримінального правопорушення та кількості епізодів коштує від 500 $ доларів США за стадію.
  • Участь адвоката в одній процесуальній дії коштує в середньому 100 $ доларів США.
  • Складання одного процесуального документа в залежності від його об’єму коштує від 50 $ доларів США.
  • Участь адвоката під час обшуку коштує в середньому 200 $ доларів США, якщо обшук по часу проходить до 2-ох годин.

У кожному конкретному випадку, адвокат оцінює складність та об’єм надання правової допомоги і вже після чого формує ціну своїх послуг.

Думаю можливо знайти адвокатів і дешевше, однак Ви повинні розуміти, що захист людини у кримінальній справі це досить складний та об’ємний процес. В нього входить не один день аналізу юридичної практики під конкретну ситуацію, постійна комунікація з правоохоронними органами, оскарження їх незаконних дій, або ж навпаки їх активізація, складання процесуальних документів, участь в процесуальних діях та судах, які можуть тривати годинами на день. І ще дуже багато роботи, яку адвокат повинен виконати для успішного захисту свого клієнта. Тому я краще виконаю все від себе можливе і захищу клієнта, ніж на чомусь зекономлю і при цьому візьму менший гонорар.

Перевірити адвоката дуже просто. Для цього необхідно зайти на сайт Єдиного Реєстру Адвокатів України за посиланням https://erau.unba.org.ua/  Ввести там ПІБ адвоката, або серію та номер його свідоцтва і перевірити чи є він в реєстрі. Якщо адвокат в реєстрі є, значить він дійсно являється адвокатом та має право надавати юридичні послуги.

Адвокату потрібно говорити все як є, нічого не приховуючи. Тому що від цього напряму залежить якість надання правової допомоги. Дуже складно вирішити ситуацію, коли в суді клієнт повідомляє якісь подробиці про які адвокат нічого не знав. Це може зламати всю стратегію захисту. Адвоката потрібно шукати, якому Ви можете повністю довіритись.

Крім того, все що сказано адвокату, захищається Законом та являється адвокатською таємницею. Адвокат нестиме кримінальну відповідальність у випадку розголошення адвокатської таємниці.

Адвокату потрібно говорити все як є, нічого не приховуючи. Тому що від цього напряму залежить якість надання правової допомоги. Дуже складно вирішити ситуацію, коли в суді клієнт повідомляє якісь подробиці про які адвокат нічого не знав. Це може зламати всю стратегію захисту. Адвоката потрібно шукати, якому Ви можете повністю довіритись.

Крім того, все що сказано адвокату, захищається Законом та являється адвокатською таємницею. Адвокат нестиме кримінальну відповідальність у випадку розголошення адвокатської таємниці.

Фізично я знаходжусь у м. Ірпінь, Київської області. Однак, як показала практика, клієнтам зручніше, щоб адвокат зустрічався з ними де їм зручно. Тому, у 95% випадках, я погоджую з клієнтом зручне для нього місце зустрічі. Це може бути Київ та область. Були випадки, коли зустрічався з клієнтами і за межами Київської області. Це не проблема.

Отримати консультацію